Doğru renk, güçlü etki.

Firmamız baskılı işlerin hemen her segmentinde 90 yıldır değişik markalarla faaliyetlerini sürdüren AĞAKAY ailesi kuruluşudur. Şirketimiz bugün dünyanın en büyük serigrafi makinesi da dahil farklı baskı teknolojileri ile her tip malzemeye baskı yaparak, müşterilerimizin görsel iletişim ihtiyaçları kapsamında baskılı işler çözüm ortağı olarak sektörün önde gelen firmalarındandır.

11000 m2 kapalı alanda kurulu üretim tesislerimizde, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına daha hızlı, daha kaliteli, daha ekonomik olarak cevap vermek için yeni teknoloji yatırımlarımız devam ederken, özellikle işletme yönetimimiz de günün gelişen şartları paralelinde daha proaktif, daha dinamik hareket edecek şekilde yeniden yapılandırılmaktadır.

Türkiye'de 4500'den fazla sinema afişinin tasarımını ve üretimini yaparak kendini dünya çapında kanıtlamış bir tasarımcı olan Türk matbaacılığının önde gelen ismi Mehmet Erol Ağakay tarafından kurulan, Türkiye'de açık hava reklamcılığını başlatan ve geliştiren öncü şirket Mimeray'ın ortağı Mithat Eray Ağakay, 2004 yılında dijital baskı teknolojileri ile üretim yapmak için TÜM BASKI ÇÖZÜMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.’yi kurmuştur.

Tutku ve tecrübenin teknoloji ile buluştuğu firmamızda megalight'tan bina giydirmeye kadar her türlü outdoor uygulamalarına, yer ve cam grafiklerinden duratrans, poster, POP uygulamalarına kadar her türlü indoor baskılı iş çözümleri üretilmektedir. Ayrıca iç-dış mekan duvar kaplamaları, tekstil baskıları gibi butik çalışmalar Tüm Baskı’nın faaliyet alanı dahilindedir. Tüm bunların yanında baskı sonrası gerekli laminasyon, kaynak, paketleme, depolama ve montaj hizmetleri de entegre olarak verilmektedir.