Doğru renk, güçlü etki.

Mimeray Tüm Baskı Çözümleri sunarken çevre ve toplumdan aldıklarımızı geri vermek konusunda da hassas davranıyoruz. Yılar içerisinde yapmış olduğumuz birçok projenin yanında bugün de müşterilerimizi geri dönüşüme uygun hammaddeleri kullanmaya teşvik ediyor üretimde kullandığımız hammadde ve sarf malzemelerin geri dönüşebilir olmasına gayret ediyoruz.

 

Geri Dönüşebilir Hammadde Kullanımı

Ürünlermizde kullandığımız hammaddeler içerisinde aynı işlevi gören ancak çevre dostu hammaddelerin (PVC esaslı olmayan malzemeler, pamuk gibi doğal elyaflar, su bazlı baskı boyaları ve geri dönüşüme uygun metal aksesuarlar gibi) ve sarf malzemelerinin kullanımını destekliyoruz..

HDPE Reinforced Banner
Double-side HDPE Reinforced Banner
Dupont™ Tyvek® Banner
HP Heavy Textile Banner
HP Backlit Polyester Film
HP Clear Film
HP Matte Polypropylene

Geri-Alım Programı

Müşterilerimiz için üretmiş olduğumuz ve geri kazanıma uygun hammadde kullanılmış olan ürünleri geri alarak çevreye katkı sağlamaları imkanı sunuyoruz. Kullanılmış ürünler toplanarak müşterimiz tarafından merkezimize gönderildikten sonra yüksek teknoloji kullanılarak kaynak israfı yapılmadan en küçük parçalarına ayrılarak tekrar hammade olarak kullanılabilmektedir.

Geri dönüşüm amaçlı gönderilecek ürünlerin ambalaj ve teslimat şekli:

  • Ürünler üzerlerindeki ip, bant, kuş gözü gibi asesuarlar sökülerek taşıdıkları ağırlığa uygun karton kolilere konularak sıkı bir şekilde bantlanmalıdır.
  • Her bir koli tartılmalı ve içerik bilgileri ile etiketlenmelidir.
  • Malzemeler şirket merkezimize kargo şirketi ile gönderilmelidir.